تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
حراج!

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود J-LC-SC-PC متراژ ۳۰ متر

۲۹۰,۰۰۰ تومان ۲۷۰,۰۰۰ تومان

فروش ویژه

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود J-LC-SC-PC متراژ ۳۰ متر

 

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات مختصر

فروش ویژه

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود J-LC-SC-PC متراژ ۳۰ متر

 

توضيحات بيشتر

پچ کورد فیبر نوری به طور معمول به منظور ایجاد ارتباط بین دستگاه های اکتیو شبکه و انتهای سربندی شده کابل های فیبرنوری مورد استفاده قرار می گیرند. در این خصوص بسته به نوع آداپتور های محل سربندی کابل و نوع کانکتور ورودی دستگاه اکتیو پچ کورد ها نیز با کانکتور مورد نظر تولید می گردند. بر این اساس انواع پچ کوردهای فیبرنوری مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و غیره که بسته به نوع پلیش کانکتور ها APC و PC ، در نوع مالتی مود مانند دسته بندی کابل ها انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم نمود.

پچ کورد فیبر نوری sc-lc در انواع سینگل مد SM ( single mode ) و مولتی مد MM (multiMode) سیمپلکس (simplex) و داپلکس (duplex)

یکی از پرکاربرد ترین کانکتورهای فیبر نوری   SC ، راحتی استفاده قیمت مناسب آن را به یکی از پرکاربرد ترین کانکتور های فیبرنوری تبدیل کرده است سازگاری با انواع استاندارد های IEC, TIA/EIA, NTT and JIS  و ساختار مشتکی کانکتور فیبر نوری SC  از ویژگیهای این کانکتور است

نوع تار فیبر نوری پچ کورد فیبرنوری SC LC می تواند سینگل مد و یا مولتی مد باشد  که به اصلاح SM(single mode)   یا MM(multiMode)  نوشته میشود و در هنگام سفارش پچ کورد فیبرنوری SC LC  باید نوع تار عنوان شود البته کابل های نوع NZ  g655 نیز وجود دارند که قابل سفارش هستند . کابل SM سینگل مد یا ۹/۱۲۵ و با کد G652 , G657a می باشند و یا OS1/OS2  کابل های مولتی مد MM که با استاندارد های ۵۰/۱۲۵ و ۶۲٫۵/۱۲۵  می باشند و در انواع (OM1 ,OM2,OM3,OM4) میباشند .

    اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد فیبر نوری سینگل مود J-LC-SC-PC متراژ ۳۰ متر”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *